Moja Bioenergoterapia

Od dzieciństwa rozpierała mnie energia, próbowałam ją rozładować poprzez uprawianie różnych dyscyplin sportu zarówno w szkole średniej  jak i na studiach, ale to było za mało. Jednak dopiero jak przypadkowo, w wieku 40 lat spotkałam się z Mistrzem Reiki odkryłam, że można nadmiar energii zagospodarować poprzez pomaganie innym ludziom. Ukończyłam więc kurs I i II stopień Reiki, cały czas praktykując. Marzyłam jednak o zawodzie Bioenergoterapeuty i po kilku latach nauki i praktyki zdobyłam Dyplom Mistrza Bioenergoterapii.

W szlifowaniu moich umiejętności pomogła mi w największym stopniu nauka i praktyka pod okiem najlepszego bioenergoterapeuty Kazimierza Kwitniewskiego w Fundacji  „W Stronę Światła „ z Gdańska.          

Obecnie przyjmuję w gabinecie w Gdyni, po zarejestrowaniu telefonicznym. Nr tel. 506 722 533 lub oferuje skuteczne seansy na odleglość.                                                                                                        

Zabiegi bioenergoterapii na odległość oraz doradztwo życiowe i jasnowidzenie propnuję również w postaci spotkań na Skype: BioenergoterapeutaNina, po uprzednim ustaleniu terminu.