Czym Jest Bioenergoterapia

Bioenergoterapia jest nieinwazyjną  metodą oddziaływania na organizm. Bioenergoterapeuta podczas zabiegu  usuwa  blokady energetyczne usuwając energię chorobową  i zasila organizm pozytywną energią . Zabieg ten wspomaga siły immunologiczne organizmu, dzięki czemu następuje uzdrowienie.

Układ energetyczny człowieka składa się z  meridianów (kanałów energetycznych) , połączonych  z głównymi organami i zakończonych czakramami (punktami  wymiany energii).                

Siedem głównych  czakramów umieszczonych jest  wzdłuż kręgosłupa

1. Korzenia, 2. Krzyżowy, 3. Splotu słonecznego, 4.Serca, 5. Gardła , 6.Trzeciego oka, 7.Korony.

Do każdego z czakramów przypisane są odpowiednie narządy. Zdejmując blokady energetyczne (zastój energii) z czakramów przywracamy prawidłowy przepływ energii w organizmie co powoduje powrót do zdrowia. Zablokowane mogą być również inne  mniejsze czakramy lub  meridiany.

W trakcie zabiegów energetycznych  każdy człowiek w inny sposób odczuwa przepływ energii, dlatego nie zawsze po pierwszej wizycie udaje się przywrócić harmonijny przepływ energii w organizmie, a wszystko tez zależy od stopnia zaawansowania choroby. Po zabiegu czujemy się cudownie odprężeni i przeplyw energi zostaje przywrócony. Zdarza się, że bioenrergoterapeuta wyczuwa chorobę, wcześniej zanim zacznie chorować ciało, gdyż zaburzenia powstają najpierw w aurze a potem przenoszą się na ciało.

Bioenergoterapia jest uzupełnieniem medycyny konwencjonalnej. W bardzo wielu jednak przypadkach ratuje życie, szczególnie tam gdzie medycyna wyczerpała już swoje możliwości. Największym wrogiem człowieka powodującym częste kłopoty ze zdrowiem jest stres i brak pozytywnego myślenia. W czasie zabiegów terapeuta pracuje całościowo nad duchem i ciałem poprzez psychikę pacjenta, uzdrawiając ciało i duszę. Czas trwania terapii jest sprawą indywidualną i zależy od zaawansowania choroby. Wiara w uzdrowienie bardzo pomaga, ale również choroby cofają się u niedowiarków. 

Seansy Bioenergoterapii sa w takim samym stopniu skuteczne kiedy przekazywane na odleglość